NETGEAR

Americká společnost NETGEAR navrhuje již přes dvacet let inovativní technologická řešení, která svým vysokým výkonem, spolehlivostí a snadnou použitelností odpovídají všem specifickým síťovým, úložným a bezpečnostním potřebám malých či středně velkých firem a domácích uživatelů.

 

Široké portfolio síťových produktů NETGEAR umožňuje uživatelům připojit jejich multimediální zařízení k internetu či domácí bezdrátové síti a sdílet tak jednotlivé soubory, digitální multimediální obsah či aplikace mezi více počítači a dalšími elektronickými přístroji. Firemním zákazníkům pak společnost nabízí komplexní řešení v podobě síťových prvků, úložišť a bezpečnostních řešení bez dodatečných vysokých nákladů a složitostí, které jsou jinak typické pro rozsáhlé IT infrastruktury.

 

Produkty NETGEAR jsou postaveny na osvědčených technologiích z oblasti bezdrátového připojení, ethernetových a powerline sítí s důrazem na jejich spolehlivost, snadné použití, pokročilé funkce, stylový design a technologické inovace. Na vybrané produkty se vztahuje unikátní kombinace doživotní hardwarové a NBD záruky, doplněná o technickou podporu v režimu 24/7. NETGEAR je partner programu ENERGY STAR®.

 

DOMÁCÍ PRODUKTY:

 

Wi-Fi routery                                        Wi-Fi adaptéry                       Hotspoty

Wi-Fi extendery                                   Powerline                               USB modemy

DSL modemy a routery                        Přepínače                               LTE Gateway

Kabelové modemy a routery                Bezpečnostní kamery            Datová úložiště

 

BYZNYS PRODUKTY:

Přepínače                                           Datová úložiště                       VPN Software

Přístupové body                                 UTM a VPN Firewall